وب سایت الفیکس
وب سایت LED MG
وب سایت ساریناویژن
فروشگاه آنلاین زئوس
نظرات مشتریان
جشنواره ها
پشتیبانی
مقاله ها
مجموعه LED اوال زئوس سری الماس
LED-oval

LED کلاهی, LED اوال, ال ای دی اوال, ال ای دی کلاهی, لامپ کلاهی, لامپ اوال, ال ای دی, LED, ملزومات تابلو LED ثابت, لوازم تابلو LED ثابت, زئوس, XEOS,

لامپ های ال‌ای‌دی دیود(LED Diode) نوعی از لامپ‌هایی هستند که به عنوان منبع روشنایی به کار می‌روند. این لامپ‌ها که در ابتدا بیشتر به عنوان یک چراغ قرمز رنگ در درون دستگاه‌های الکترونیکی کاربرد داشتند، با توجه به مصرف برق کم نسبت به سایر لامپ‌ها، عمر بسیار بالا و فناوری جدید ساخت به رنگ‌های دیگر توانسته‌اند جای خود را در صنعت روشنایی در دنیا باز کنند، و امروزه یکی از پرکاربردترین لامپ ها در صنعت تبلیغات از جمله تایلوهای ثابت(الفیکس) می باشند که جایگزین مناسبی برای تابلوهای نئون گردیده اند.قابل ذکر است که دیودهای نورانی ال ای دی یکی از پرمصرف ترین لامپ ها در صنعت دکوراسیون از جمله سنگ های نورانی و … می باشند.

لامپ های led(دیود نورانی) در انواع متفاوتی از قبیل: اوال ،کلاهی و … و با کیفیت های مختلفی در بازار عرضه می گردند.کیفیت این دسته از دیودهای نورانی بر اساس زاویه دید،پخش نور،درخشندگی و مقاومت آنها سنجیده می شود.

ال ای دی اوال نوعی از ال ای دی/LED هست که توانایی پخش نور را دارد ناگفته نماند که از توان بالایی هم برخوردار هست . از این دسته ال ای دی در تابلو روان هایی روز دید نیز استفاده می شود .

LED کلاهی, LED اوال, ال ای دی اوال, ال ای دی کلاهی, لامپ کلاهی, لامپ اوال, ال ای دی, LED, ملزومات تابلو LED ثابت, لوازم تابلو LED ثابت, زئوس, XEOS,

 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در خرید با کارشناسان خود در زئوس تماس حاصل فرمایید.