وب سایت الفیکس
وب سایت LED MG
وب سایت ساریناویژن
فروشگاه آنلاین زئوس
نظرات مشتریان
جشنواره ها
پشتیبانی
مقاله ها
کیفیت کادر فنی مهمه نه کمیت
CategoryPosted in نظرات مشتریان
Comments Comments ۰

کیفیت کادر فنی مهمه نه کمیت

نام خریدار : آقای خموشی            نام شرکت : چاپ الوند               شهر : تهران
مدل دستگاه: زئوس ۲                      تاریخ خرید: ۲۵-۱۱-۹۲
شماره تماس: جهت دریافت شماره تماس، با شرکت تماس حاصل فرمایید.

خلاصله ای از نظرسنجی واحد رضایتمندی مشتریان در تاریخ ۹۳/۹/۵:
  • یکی از همکارهای ما حدود یکسال قبل دستگاه را خریده بود از شرکت شما ما هم کارها رو به ایشون می دادیم برامون بزنه ،ازش سوال کردم توی این یکسال چند بار برای سرویس دستگاهتون اومدن گفت فقط یکبار نیاز به سرویس حضوری بوده  چون من خودم بالاسر دستگاه رفته بودم و دستگاه های دیگه رو هم دیده بودم،دیدم خیلی خوب داره چاپ می زنه به خاطر همین دستگاه را خریدم.
  • یکی از آشناهای ما دستگاه چاپ داره و اکثرا میگه که زمانی که با سرویس کار دستگاهش تماس میگیره خیلی دیر میاد یا اینکه هزینه قطعاتشون خیلی بالاست ،مثلایک بار برد دستگاهشون سوخته بود دوماه توی نوبت بودند.اما ما تا حالا گوش شیطون کر از این مشکلات نداشتیم و همیشه از شرکت راضی بودیم.
  • من به غیر از دستگاه چاپ ،دستگاه های دیجیتال دیگه ای هم دارم و حدود ۲۲-۲۳ سال هستش که توی این کار هستم و آدم میفهمه که کدام شرکت خدماتش بهتره،حالا شاید شده باشد من با کارشناس فنی تماس بگیرم و مثلا امروز را به فردا بندازن ،این مهم نیست،برای من این مهمه که وقتی میان مشکل دستگاه به طور کامل برطرف بشه.من دستگاه پلاتر hp  هم دارم که شده حدو ۵ بار کارشناس فنی های مختلف اومدن مشکل دستگاه باز هم به طور کامل برطرف نشده و این کلی برای من هزینه بردار و پر درد سر هستش،اما کارشناس فنی زئوس یکبار که میان مشکل دستگاه چاپ من به طور کامل برطرف میشه .به نظر من کیفیت کادر فنی مهمه نه کمیت  و دستگاه بعدی هم حتما زئوس می خرم.
  • من با ۴ هد و ۲ pass   چاپ می زنم اگر بخوام کیفیت چاپ و رنگ را با دستگاه های دیگه مقایسه کنم خیلی بهتره . دستگاه زئوس یک دستگاه بی آزار هستش و من فکر می کنم برای کسی که با دستگاه کار می کند ب یآزار بودن دستگاه خیلی مهمه.
  • دستگاه گرون یا ارزون خریدن ملاک نیستش خدماتی که شرکت به ما می ده خیلی مهم هستش ،مثلا شما یک دستگاه گرون هم بخری ولی خدمات نداشته باشه بدرد نمی خوره.من خودم کیفیت کار برام خیلی مهم بوده و همیشه سعی کردم کار با کیفیت دست مشتری بدم.

نظرات

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد / پر کردن گزینه های ستاره دار الزامی است *