وب سایت الفیکس
وب سایت LED MG
وب سایت ساریناویژن
فروشگاه آنلاین زئوس
نظرات مشتریان
جشنواره ها
پشتیبانی
مقاله ها
چاپ وینیل و استیکر با کیفیت عالی
CategoryPosted in نظرات مشتریان
Comments Comments ۰

چاپ وینیل و استیکر با کیفیت عالی

نام خریدار : آقای رحمانی پور         نام شرکت : فکرفردا            شهر : قم
مدل دستگاه: زئوس۴                تاریخ خرید: ۹-۴-۹۱
شماره تماس: جهت دریافت شماره تماس، با شرکت تماس حاصل فرمایید.

خلاصله ای از نظرسنجی واحد رضایتمندی مشتریان در تاریخ ۹۳/۹/۸:
  • توی نمایشگاه دستگاه را دیدم که چاپ دستگاه روی وینیل و استیکر خیلی خوب بود چون هر دستگاهی با سرعت بالا نمیتونه روی وینیل خوب چاپ بزنه و سرعت چاپ دستگاه هم بالاست.
  • من برای خرید ۲ دستگاه چاپ دیگه در حال مذاکره با شرکت هستم چون هم کیفیت قطعات خوب هستش و هم اینکه ما با دستگاه و قطعاتش آشنا شدیم و یکسری از کارها مربوط به نرم افزار و سخت افزار را خودمون میتونیم انجام بدیم.
  •  سیستم شست و شوی اتوماتیک خیلی به ما کمک میکنه چون اگه نباشه هدها خشک می شن.من قبلا دستگاه زار داشتم و فکر می کنم که تکنولوژی هد زار مال ۱۰ ۱۲ سال فبل هستش که دیگه منسوخ شده و اصلا قابل مقایسه با تکنولوژِی هدهای کونیکا نیست.و دقت چاپ و سرعت زار خیلی کمتر هستش.به همین دلایل موقع خرید هد کونیکا را انتخاب کردم.البته هد سیکو هم خوبه و سرعتش هم خوبه ولی هد کونیکا دقت بهتری داره.هد ۳۵ دارای کیفیت و دقت بهتری نسبت به ۴۲ هستش  ،من هد ۳۵ دارم وخیلی هم راضی هستم.
  • من از شرکت راضی هستم  .بعضی از شرکت ها که وقتی دستگاهشون توی گارانتی هستش یعنی قراره کاری را رایگان انجام بدن خوب خدمات نمی دن ولی من از شرکت شما کاملا راضی بودم.
  • زمانی که میخوای دستگاه بخری عاقلانه این که بهترین دستگاه را بخری مثلا دستگا های افست الان یک میلیارد قیمتشه ولی وقتی میان نصب میکنن دیگه تا ۴۰ ۵۰ سال دیگه نیاز به خدمات نداره.

 

نظرات

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد / پر کردن گزینه های ستاره دار الزامی است *