وب سایت الفیکس
وب سایت LED MG
وب سایت ساریناویژن
فروشگاه آنلاین زئوس
نظرات مشتریان
جشنواره ها
پشتیبانی
مقاله ها
کیفیت خوب چاپ رنگ های خاص مثل نقره ای و طلایی
CategoryPosted in نظرات مشتریان
Comments Comments ۱

کیفیت خوب چاپ رنگ های خاص مثل نقره ای و طلایی

نام خریدار : آقای وحیدی            نام شرکت : دفتر فنی بیتا             شهر : مشهد
مدل دستگاه: زئوس۲                     تاریخ خرید: ۶-۱۱-۹۲
شماره تماس: جهت دریافت شماره تماس، با شرکت تماس حاصل فرمایید.

خلاصله ای از نظرسنجی واحد رضایتمندی مشتریان در تاریخ ۹۳/۹/۱۱:
 • من از طریق سایت با شرکت شما آشنا شدم و بعد از صحبت با کارشناس فروش دیدم که خیلی شرایط خوبی داره مثلا  برای شرایط خرید اقساط درصدی روی قیمت دستگاه نمی کشند و این که یکسال دستگاه را گارانتی می کردند و از طرف دیگه موقع خرید میخواستم حتما دستگاه با هد کونیکا بخرم چون هم کیفیتش بهتر از هدهای دیگه است و هم اینکه من با هدکونیکا کار کرده بودم و با نحوه کارکرد هد آشنایی داشتم.
 • از خدمات پس از فروش شرکت کاملا راضی هستم مثلا هر موقع از شب یا روز باهاشون تماس گرفتم پاسخگو بودن و خیلی خوب راهنمایی کردن و هر بار برای رفع مشکل دستگاه اومدن نه تنها مشکلاتی که مدنظر ما بوده برطرف کردن،حتی بعضی از مواقع هم یکسری از مشکلات بوده که ما متوجه اونا نبودیم ولی کارشناس فنی اون مشکلات را تشخیص داده و آنها رو هم برطرف کردن.
 • نرم افزار عیب یابی اتوماتیک با ارائه error های دقیق باعث میشه که نیاز به حضور کارشناس فنی کمتر بشه به خاطر همین از لحاظ هزینه و زمان بسیار به صرفه هستش….
 • یکی از همکارها چند روز پیش اومده بود پیش من بعد از اینکه که کیفیت دستگاه را دید به من گفت دستگاهت را به من بفروش من بهش گفتم  نه ولی اگه بخوایی بهت معرفی میکنم پیشنهاد من به همه همکارها هم حتی اونهایی که از شرکت های دیگه دستگاه دارند خرید دستگاه زئوس هستش.
 • من دستگاه ۸ هد دیگه هم دیدم که فکر می کنیم ۴۲ pl بوده رنگها را به این خوبی چاپ نمی کرد و رنگ ها خیلی بی حال بودند ولی خوب این دستگاه رنگها را خیلی زنده چاپ می کند و رنگ های نقره ای و طلایی(مثل حاشیه ساعت مچی) و خیلی خوب در می اره یا اینکه مثلا رنگ مشکی رو کاملا مشکی چاپ می کند.کیفیت فلکس دستگاه من نسبت به دستگاه های دیگه خیلی بهتره و مشتری ها هم بیشتر می پسندد.به خاطر شاسی بندی خوب دستگاه ،دستگاه لرزش نداره و کیفیت چاپ خیلی خوبی داره.من همیشه چاپ دو پس می زنم ،چون کیفیت چاپ دو پس دستگاه انقدر خوبه که نیاز به چاپ سه پس نیست.و خیلی برای من کم پیش میاد که از چاپ سه پس استفاده کنم. یک مزیت خیلی مهم دیگه دستگاه که خیلی به ما کمک کرده سیستم شست وشوی اتوماتیک دستگاه هستش که باعث می شه هد گرفتگی دستگاه خیلی کم باشه و کیفیت چاپ دستگاه خیلی خوب باشد.
 • اگر مشکلی برای دستگاه پیش بیاد با راهنمایی تلفنی کارشناس فنی دستگاه تا حدی راه می افتد تا کارشناس فنی برای سرویس حضوری بیان، در این صورت دستگاه به طور کامل نمیخوابه و این برای من خیلی مهمه به طور مثال یه بارروی یک قسمت از نوار انکودر گرده نشسته بود و یک قسمت از چاپ خوب نمی زند با کارشناس فنی که صحبت کردم و دستگاه را روی حالت سرور گذاشتم که خیلی کیفیت خوبی داشت تا اینکه اومدن و دستگاه را سرویس کردن و دوباره به حالت اینکودر برگرداندیم و اگر این حالت نبود باید کار می خوابید تا بیان برای سرویس دستگاه ….
 • شرکت ساریناویژن از هر لحاظ چه  اقساط و مالی و چه خدمات پشتیبانی همه جوره با ما راه اومدن و من از شرکت راضی هستم….
 • موقع خرید دستگاه ،ما رفتیم یک چاپ از بالاترین دستگاه چاپ توی مشهد گرفتیم و اوردیم تهران برای مقایسه با چاپ دستگاه زئوس ،واقعا کیفیت دو تا چاپ با هم قابل مقایسه نبود.یعنی چیزی که ما اینجا به می گفتیم بهترین کیفیت در مقایسه با کیفیت چاپ شما خیلی ضعیف بود.
Comments (1)
 1. ۱۵/۰۹/۱۳۹۳ at ۱۲:۱۶ ب.ظ

  [...] کیفیت خوب چاپ رنگ های خاص مثل نقره ای و طلایی ۱۲/۰۳/۲۰۱۴ [...]

نظرات

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد / پر کردن گزینه های ستاره دار الزامی است *