وب سایت الفیکس
وب سایت LED MG
وب سایت ساریناویژن
فروشگاه آنلاین زئوس
نظرات مشتریان
جشنواره ها
پشتیبانی
مقاله ها
قابلیت حذف نوار اینکدر
CategoryPosted in مقاله ها
Comments Comments ۰

قابلیت حذف نوار اینکدر

مشتریانی که قبلا دستگاه چاپ داشته اند با مشکلات کار با نوار اینکدر و  چشمی روبرو شده اند و با این مشکلات آشنایی دارند، در سیستم دستگاه های لارج فرمت دو قطعه به نام های چشمی و نوار اینکدر جهت شناسایی مختصات مکانی کریج استفاده می شود. چشمی دستگاه بواسطه نوار اینکدر موقعیت کریج را برای پاشش جوهر در مکان مناسب به سیستم مرکزی اعلام می نماید.

زمانی که یکی از این دو قطعه دچار مشکل شود دستگاه نمی تواند موقعیت مکانی کریج را به طور دقیق تشخیص دهد و باعث می شود چاپ دچار مشکل و یا افت کیفیت شود .

علت این اتفاق می تواند دلایلی مختلف داشته باشد از عمده دلایل بوجود آمدن این مشکلات کثیفی و خش دار شدن نوار اینکدر است . نوار اینکدر در این سیستم ها یک نوار پلاستیکی است که بسیار حساس بوده و به راحتی در مجاورت با گرد و خاک و اسپری جوهر و حتی اثر انگشت بر روی این نوار، دچار اختلال شده و باعث می شود که چشمی در هنگام خواندن نوار اینکدر نتوانسته اطلاعات مناسب را دریافت کند و باعث خرابی چاپ می شود.

خرابی نوار اینکدر و چشمی یکی از عمده مشکلات در دستگاه های لارج فرمت است که باعث کاهش کیفیت در چاپ و حتی از کار افتادن چاپگر به دفعات متعدد می شود ،دستگاه های چاپ زئوس با سیستم منحصر بفرد حذف نوار اینکدر که دلیل آن طراحی و تکنولوژی کانادایی زئوس می باشد مشکلات ناشی از خرابی نوار اینکدر را ندارند و این قابلیت باعث خروجی چاپ با کیفیت بسیار بالا در طولانی مدت و همچنین راحتی کار با چاپگرهای زئوس همچنین عدم از کار افتادگی و خواب دستگاه خواهد شد.

لازم به توضیح است به جهت کامل بودن چاپگرهای زئوس نوار اینکدر بر روی کلیه مدل ها نصب شده ودر صورت لزوم می توان آن را ازسیستم به صورت نرم افزاری حذف نمود به این معنی که در هر زمان که تمایل به استفاده از نوار اینکدر باشد به راحتی امکان پذیر است.

نظرات

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد / پر کردن گزینه های ستاره دار الزامی است *