وب سایت الفیکس
وب سایت LED MG
وب سایت ساریناویژن
فروشگاه آنلاین زئوس
نظرات مشتریان
جشنواره ها
پشتیبانی
مقاله ها
سیستم تنظیم ارتفاع کریج
CategoryPosted in مقاله ها
Comments Comments ۰

سیستم تنظیم ارتفاع کریج

سیستم تنظیم ارتفاع کریج در دستگاه ها و چاپگر های بنر زئوس این قابلیت را فراهم می کند که به نسبت نوع مدیا و ضخامت آن فاصله کریج را متناسب با مدیا تنظیم نمایید. بااین امکان بسته به جنس و مدیای مورد استفاده  ارتفاع متفاوتی برای کریج در نظر گرفته خواهد شد.

قابل ذکر است که مدیا با ضخامت های متفاوتی جهت کاربردهای خاصی در چاب فضای خارجی مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله آن ها می توان به بنر و فلکس با ضخامت های مختلف نام برد.

تغییر ارتفاع کریج در چاپگرهای زئوس این امکان را می دهد تا درهنگام چاپ فاصله مناسب هدها با مدیا سبب ایجاد چاپ با کیفیت، بدون پاچش اضافه در اطراف چاپ و دقت بالا می شود.

زمانی که ارتفاع کریج از حد فاصل مناسب و نرمال خود خارج شود و از مدیا دورتر تر شود سبب می گردد که چاپگر دقت خود را به علت سرعت حرکت زیاد از دست دهد و باعث پایین امدن دقت چاپ و عدم توانایی در چاپ حروف و شکل های کوچک در چاپ شود ، چاپگر های بنر به علت سرعت حرکت زیاد کریج و ضرباتی که این حرکت کریج بوجود می اورد بسیار حساس می باشند.

از طرف دیگر اگر فاصله کریج با مدیا از حالت استاندارد کمتر باشد ممکن است لبه مدیا با سطح زیر کریج برخورد کند و سبب آسیب های جدی به هدها گردد و خسارت مالی بالایی وارد نماید.

این مورد یکی از موضوعاتی است که به علت عدم آگاهی اپراتورها و شرکت های ارائه کننده خدمات ماشین آلات لارج فرمت و چاپ بنر باعث بروز مشکلات فراوانی می شود که با آگاهی نسبت به این موضوع مشکل براحتی حل خواهد شد.

نویسنده : محمد افصحی

مدیر بازاریابی و فروش

نظرات

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد / پر کردن گزینه های ستاره دار الزامی است *