وب سایت الفیکس
وب سایت LED MG
وب سایت ساریناویژن
فروشگاه آنلاین زئوس
نظرات مشتریان
جشنواره ها
پشتیبانی
مقاله ها
روشهای چاپ منحصر بفرد و تکنولوژی چاپ پودری (ترام)
CategoryPosted in مقاله ها
Comments Comments ۰

روشهای چاپ منحصر بفرد و تکنولوژی چاپ پودری (ترام)

در چاپگر های بنر و فلکس مانند دیگر دستگاههای چاپ جوهر افشان با حرکت عرضی کریج و پاشش جوهر چاپ بوجود می آید،به تعداد رفت و آمد کریج که چاپ نهایی و کامل شده را فراهم کند اصطلاحا Pass  گویند،بدین معنی که اگر کریج با ۳ بار پاشش (رفت و آمد)میزان جوهر موردنظر را روی مدیا بپاشد اصطلاحا می گویند چاپ ۳ پس انجام شده.

بنابراین هر چه در چاپ از تعداد پس بالاتری استفاده شود سرعت چاپ کمتر و کیفیت بالاتر خواهد رفت ولی تکنولوژی های جدید که در چاپگرهای زئوس استفاده می شوند باعث می شود اپراتور در حالت های ۲ یا ۳ پس هم چاپی با کیفیت بسیار بالا دریافت کند.

یکی از قابلیت های منحصر به فرد زئوس پاشش جوهر در هر pass  است ،در دیگر چاپگرها pass  به شکل یک نوار یکدست چاپ می شود ولی زئوس با چندین مدل مختلف و خاص چاپ شما را انجام میدهد.

یکی از این روش ها ترام یا چاپ پودری است با این تکنیک لبه های هر pass  در یکدیگر محو می گردد و شما حتی در چاپ های ۱ یا ۲ پس خطوط ما بین pass  های چاپ را نخواهید دید.که این آپشن به شما این امکان را می دهد سرعت کارتان را بالاتر ببرید و چاپی با کیفیت بالا و بدون رد پس داشته باشید.

حالت های دیگر چاپ دستگاه زئوس شامل چاپ موجی،چاپ تقسیم پس و حالت پیشرفته می باشند که هریک به نحوی در بالا بردن کیفیت و راحتی کار اپراتور موثر هستند.

نظرات

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد / پر کردن گزینه های ستاره دار الزامی است *