وب سایت الفیکس
وب سایت LED MG
وب سایت ساریناویژن
فروشگاه آنلاین زئوس
نظرات مشتریان
جشنواره ها
پشتیبانی
مقاله ها
درباره ما

 

گروه بین المللی سارینا در سال ۱۳۵۶ فعالیت خود را در زمینه تـبلیغات محیطی آغاز نمود . در طی سالیان با تلاش اعـضا خانواده سـارینا، تـوانستیم بـخـش هــای مـخـتـلـفـی را بـه ایـن مـجمـوعـه اضـافـه کــنیـم.

هم اکنون گروه سارینا شریک تجاری XEOS Corporation و صاحب امتیاز برند تجاری زئـوس در ایران می باشد و با افـتخار در حـال گسترش فعالیت خود به کشورهای منطقه خـاورمیانه در آیـنده ای نزدیک است.

گـروه بـین المللی سارینا در ۳ بـخش چـاپ و تبلیغات ، بـازرگانی بین الملل و تـولید فعالیت می نماید.

دپارتمان چــاپ و تـبلیغـات :

این دپارتمان از سال ۱۳۵۶ با ساخت تابلوهای تبلیغاتی فعالیت خود را آغاز و در سال ۱۳۸۱ دومین چـاپخانه لارج فـرمت ایران را افتتاح نموده است. هم اکنون چاپ دیـجیتال سـارینا یکی از بزرگترین مـراکز چاپ ابـعـاد آزاد در کـشور می باشد.

دپارتمان بازرگانی بین الملل :

دپارتمان بازرگانی که به نام سارینا ویژن شناخته شده است، از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغـاز و هم اکـنون یکی از بزرگترین ارائه دهندگان مـلزومات صـنعت چاپ و تـبلیغات کشور به شمار می آید. ما با انتخاب دقیق و سخت گیرانه معتبرترین تولیدکنندگان خارجی و مراحل تست و بازرسی کیفی پیشرفته تونسته ایم محصولاتی با کیفیت متمایز ارائه نماییم. همچنین تیم کارشناسان فنی سارینا با دانش فنی و تعهد،خدمات پس از فروش را بـر طـبـق اسـتاندارد هـای روز دنـیا به مـشـتریان عــزیز ارائه مــی نـمایند.

دپارتمان تــــــولـــیــــد :

دپارتمان تولید سارینا در سال ۱۳۸۹ کار خود را آغاز کرد و هم اکنون برخی ازمحصولات زئوس را در ایران تولید می نماید که امید است در آینده ای نزدیک بتوانیم کلیه محصولات را با بهترین کیفیت در کشور عزیزمان تولید نماییم.