وب سایت الفیکس
وب سایت LED MG
وب سایت ساریناویژن
فروشگاه آنلاین زئوس
نظرات مشتریان
جشنواره ها
پشتیبانی
مقاله ها
تشخیص سفیدی چاپ در عرض و طول
CategoryPosted in مقاله ها
Comments Comments ۰

تشخیص سفیدی چاپ در عرض و طول

تشخیص سفیدی چاپ در دستگاه های لارج فرمت چاپ بنر و فلکس یکی از مهمترین عوامل می باشد، این امکان باعث افزایش سرعت دستگاه و عدم اتلاف وقت در هین چاپ خواهد شد.

در سیستم دستگاه های قدیمی که از تکنولوژی و سخت افزار های ضعیف استفاده می کردند امکان تشخیص سفیدی چاپ در عرض را نداشتند و کریج دستگاه می بایست برای چاپ طرح با عرض یک متر تمام طول دستگاه که ۲۰/۳ متر بود را طی می کرد و بعد شروع به چاپ پس بعدی می نمود که این امر باعث پایین آمدن سرعت دستگاه و خروجی چاپ دستگاه می شد.

یکی دیگر از امکاناتی که در دستگاه های قدیمی و حتی دستگاه های جدید نیز وجود ندارد استفاده از تکنولوژی تشخیص سفیدی چاپ در طول چاپ است که این امرنیز باعث افزایش سرعت چاپ  دستگاه خواهد شد.

تشخیص سفیدی چاپ در طول ، هنگامی که طرحی را برای چاپ ارسال می کنیم ، در صورتی که قسمتی از طرح که در خط پس قرار میگیرد سفید باشد  و نیاز به پاچشش جوهر نداشته باشد دستگاه این سفیدی را در طرح تشخیص و آن را رد می کند که این هم باعث افزایش سرعت و هم باعث بالا رفتن خروجی چاپ می شود.

در دستگاه های بنر و فلکس زئوس این دو قابلیت ، یعنی تشخیص سفیدی چاپ  در عرض و هم در طول چاپ به علت استفاده از تکنولوژی و طراحی کانادایی به کار گرفته شده است که باعث بالا رفتن بهره وری و در نتیجه سود آوری چاپخانه می گردد.

نظرات

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد / پر کردن گزینه های ستاره دار الزامی است *